Vinařství Konečný Čejkovice

Nejprodávanější

6 položek celkem
konecny aurelius
Novinka
210 Kč

Víno má světle zelenožlutou barvu, ve vůni připomínající hruškový kompot doplněný vanilkou a kůrou limetky. Víno má v chuti šťavnatost a ovocnost.

Kód: 129
konecny cabernet moravia
Novinka
220 Kč

Víno má granátovou barvu, nádech sladké papriky ve vůni, chuť ostružin a brusinek se smetanou a jemným tříslem.

Kód: 131
konecny rulandske sede
Novinka
220 Kč

Víno výrazné barvy, vůně vyzrálého ovoce s tóny pomeranče a medovosti, chuť je mohutně extraktivní, plná a hebká.

Kód: 128
konecny tramin cerveny
Novinka
220 Kč

Víno má zlatožlutou barvu, výraznou medově opojnou vůni růží a fialek, jemně kořeněnou nasládlou chuť exotického liči.

Kód: 130
konecny hibernal
Novinka
235 Kč

Víno má nažloutlou barvu, ve vůni ovocný projev připomínající grapefruit, červený pomeranč, broskev, angrešt a černý rybíz. V chuti hutné, lehce kořenité s příjemným zbytkovým...

Kód: 127
konecny palava
Novinka
235 Kč

Víno má velmi výraznou nažloutlou barvu, atraktivní kořeněnou vůni, chuť rozkvetlé růže. Elegantní zbytkový cukr víno doplňuje a dělá z něj velký zážitek.

Kód: 126

O vinařství - vína vyrábíme pomocí moderních technologií, jako je šetrné zpracování hroznů, odkalení moštů, zakvášení ušlechtilými kvasinkami a řízená teplota kvašení.


Odbourávání kyseliny jablečné u červených vín je samozřejmostí. Všechna námi vyrobená vína jsou jedinečná a jsou určena jak pro každodenní potěšení, tak pro slavnostní příležitosti. Jmenuji se stanislav konečný, jsem výrobce kvalitních a exklusivních vín. Po absolvování vinařské školy jsem strávil několik měsíců na zahraniční stáži, kde jsem se učil novým technologiím a výrobě.


Od roku 2004 jsem převzal vinařství a začal se specializovat především na vína červená, ale i skvělá bílá vína jsou pro mne samozřejmostí.